SİPARİŞ HAKKINDA

Fotoğraf Baskılarımızı profesyonel fotoğraf baskı makineleri ile alıyoruz. Kullandığımız baskı kartları, 100 Yıl solmaya dayanıklı, gerçek fotoğraf kartlarıdır.

Ucuz karton baskıları, bizim işimizin tamamen dışındadır. Kalite önceliğimizdir.

Ürünlerimizin yaklaşık %80’i, sipariş verdiğin aynı gün içinde hazırlanarak, kargoya verilir. Her ürün sayfamızda kargoya teslimat zamanı yazmaktadır. Kişiye özel bazı ürünlerimizin kargolanması 1-3 iş gününü bulmaktadır.

Siparişinin çok aciliyeti varsa, bize sipariş esnasında not olarak ya da sipariş verdikten sonra mail veya telefonla bilgi verirsen, istediğin zamanda siparişinin eline ulaşması için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsin..

Siparişini verirken, site üzerinden fotoğraflarını yükleyebileceğin bir alan bulunuyor, buradan bize fotoğraflarını gönderebilirsin.

Fotoğraflarını site üzerinden yüklemek sana zor geliyorsa, bize whatsapp üzerinden de gönderebilirsin. Tabi ölçüleri büyük olan baskılarda, whatsapp fotoğraf kalitesini biraz düşürdüğünden, senden mail yoluyla göndermeni de isteyebiliriz. İlgili bölümdeki arkadaşlarımız seni yönlendireceklerdir.

Normalde ürünlerimiz için hediye paketi seçeneği yoktur ancak sipariş esnasında not ekle bölümüne bize hediye paketi istediğini yazarsan, bu isteğini yerine getirebiliriz.

Siparişlerinin durumunu https://www.kedipix.com/hesabim/siparisler/ sayfasından takip edebilirsin.

Ya da bize mail atarak siparişinin durumunu öğrenebilirsin.

DİĞER KONULAR

Kedipix.com üzerinden verdiğin siparişlerde, Kredi Kartı, Banka Kartı ile, Havale-EFT ile veya Kapıda Ödeme ile yapabilirsin.

Evet. Kapıda Ödeme ile Sipariş Verebilirsin.

.

Ürünlerini Yutiçi Kargo ile Adresine Gönderiyoruz.

Evet. Toplu sipariş vermek istediğiniz zaman, bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilir, indirimli fiyatını alabilirsin.

Kişiye özel ürünlerde, fotoğraf baskılarında iade olmuyor tabi ki ancak bizden kaynaklı bir hata varsa, en kısa zamanda hatamızı telafi edip, yeni ürününü hemen kargoya veriyoruz.

Bu ürünlerin dışında kalan, çerçeve, albüm gibi tekrar satışa sunulabilecek ürünler için iade alıyoruz. Ödemenizi iade ediyoruz.